České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line JUSTIME 1 Dávkovač tekutého mýdla

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 495,- Kč

396,- Kč

akcenovinka

Jemná souhra keramiky s nerezovou ocelí - na doplňcích JUSTIME 1 vidíte, jak lze ze silného kontrastu vytěžit designovou nádheru. Co do počtu položek skromná, ale vzhledme i funkčností nepřehlédnutelná řada koupelnových doplňků.

Výrobky JUSTIME sledují současné trendy, vyzdvihující elegantní koupelnové doplňky na postavení. Tytam jsou doby, kdy bylo normou veškeré doplňky lepit či kvůli jejich instalaci dokonce znehodnocovat obklad vrtáním, nyní máte možnost si ozdobit koupelnu takovými drobnými pomocníky, kteří se pro volné postavení např. na umyvadlo či koupelnovou skříňku prostě narodili... Kouzlo volně stojících koupelnových doplňků podtrhuje výběr ušlechtilých a luxusně působících materiálů. Na první pohled je pak vidět, že majitel koupelny dokáže vkus a styl, díky nimž pozvedne interiér o další třídu výše.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

1308-31

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.