České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Hopa DUO Sprchové dveře

!Zboží má 16 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 100 cm

Stranová varianta: pravá

sleva
10 %

původně 15 516,- Kč

13 964,- Kč

akcenovinka

Sprhové dveře Hopa DUO napovídají už svým názvem, že se jedná o dvousegmentovou zástěnu určenou k překrytí sprchového výklenku (niky). Co se však z jejich názvu nedozvíte, je skutečnost, že je to skvostně pojatý, mimořádně kvalitní výrobek, který dává v koupelně na odiv skvěle vyvedenou bezrámovou konstrukci, jíž vévodí 6mm bezpečnostní sklo a chromované kování v čele se spolehlivě pracující otočnou lištou. Velkou předností dveří DUO je nevídaně široké spektrum rozměrových variant, které pokrývají instalační šířky od 74 až po 121 cm.

Společnost HOPA patří k významným tradičním tuzemským dodavatelům a distributorům sanitární techniky a koupelnového vybavení. Ve svém porfoliu nabízí kromě oblíbených sprchových vaniček a zástěn rovněž vany, hydromasážní systémy, vanové zástěny, masážní boxy, parní boxy, SPA-bazénky, sauny, koupelnový nábytek, směšovací baterie, sprchový program, koupelnové doplňky a další sortiment. HOPA získala v roce 2004 certifikát řízení jakosti ISO 9001:2001. Pravidelné uvádění novinek, účast na přehlídkách a veletrzích, ale především vlastní tištěny barevný distribuční katalog dostává značku HOPA, která na českém trhu působí dlouhodobě, do stále širšího povědomí mezi prodejci sanitární techniky i mezi konečnými zákazníky. Důležitým atributem je příznivý poměr cena - užitná hodnota - kvalita. Zajištěný záruční i pozáruční servis produktů je samozřejmostí.

výrobce

Hopa

kód výrobku

BQDU304DXC

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

pravá

systém otvírání

otočná lišta

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

bezrámová

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ano

délka

0 cm

šířka

100 cm (98 – 102 cm)

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

190 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.