České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI NORM Pisoár

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Otvory pro poklop: ano

sleva
20 %

původně 6 990,- Kč

5 592,- Kč

akcenovinka

Obrazně řečeno třešinka na dortu série GSI NORM - stylový keramický pisoár zásadně zvýší užitný komfort Vaší koupelny/WC, případně skvěle poslouží v exkluzivněji vybaveném komerčním provozu. Vyznačuje se kompaktní, plně kapotovanou konstrukcí nezanedbatelných designových kvalit. K urinálu NORM lze přikoupit i víko s pomalým sklápěním.

Moderní pojetí sanitární keramiky se vším všudy - kolekce NORM prestižní značky GSI spojuje promyšlenost moderního designu, uplatňujícím geometrickou přímost i klenutost, s exkluzivitou v podobě prvotřídního materiálu. To vše za uměřenou a v rámci této kvalitativní třídy velmi atraktivní cenu. Série GSI NORM spatřila světla světo v roce 2012; díky skvěle namíchanému koktejlu elegance, kvality a dostupnosti lze očekávat, že se na výsluní udrží velmi, velmi dlouho...

Všechny keramické koncepty přední italské značky GSI se vyznačují dvěma zásadními přednostmi, řadícími je na špičku pomyslného pelotonu v oblasti sanitární keramiky - propracovaným designem a vysokou jakostí progresivní glazury EuroWhite, která vyniká vedle zářivě bílé barvy především značnou stálobarevností, jdoucí ruku v ruce s vysokou chemickou i mechanickou odolností.

Italská společnost GSI ceramica je značkovým výrobcem a významným exportérem exkluzívní sanitární keramiky pro vybavení koupelen a sanitárních prostor. Propracovaný design všech nabízených produktových sérií, standardně obsahujících bohatou nabídku umyvadel, klozetů, bidetů, sprchových vaniček, zrcadel, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků,  je originálně italský v tom nejlepším slova smyslu. Ve spojení s dvacetiletou výrobní tradicí, důrazem na kvalitu, dokonalým zpracováním a v případě keramických výrobků i s jedinečnou technologií glazování povrchů Europe Glaze, je produkce GSI nepřehlédnutelná v kontextu konkurenční nabídky evropských výrobců na trhu. Dopřejte si značkové koupelnové vybavení GSI - Made in Italy.

výrobce

GSI

kód výrobku

869711

odpad

vodorovný

přívod vody

podmítkový - ze stěny

horizontální hloubka

34.5 cm

šířka

31 cm

výška

57 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.