České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line MUGHETTO SOFT TOUCH Dávkovač mýdla

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Barevné provedení: hnědá

sleva
20 %

původně 585,- Kč

468,- Kč

akcenovinka

Originální kolekce stojacích koupelnových doplňků SA-line MUGHETTO zaujme na první pohled i na první dotyk. Vedle toho, že se jedná o designově neotřelé výrobky, nelze opominout technologii použitou při jejich výrobě. Doplňky MUGHETTO jsou zhotoveny z keramiky se speciálně měkčenou povrchovou úpravou Soft Touch, přinášející to nejlepší z obou světů - jemnost na dotek a zároveň pevnost robustního materiálu.

Materiál: keramika s měkčeným povrchem

Řady koupelnových doplňků SA-line, které Vám v rámci nabídky Českých koupelen přinášíme, otvírají jedinečnou příležitost vybavit Vaši koupelnu souborem praktických, elegantních a designově sladěných výrobků, které na jedné straně oceníte při každodenním používání, na straně druhé jimi ohromíte každou návštěvu, která do Vaší koupelny zavítá. Už žádné složité hledání a skládání nesourodých doplňků ve stylu "každý pes jiná ves" - díky nabídce Českých koupelen máte vše tak říkajíc pod jednou střechou, abyste si mohli snadno nakoncipovat moderní a stylový koupelnový interiér dle svých představ.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

MU8029

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.