České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika GENERIC Stojací dávkovač tekutého mýdla

Zvolená varianta:

sleva
17 %

původně 914,- Kč

758,- Kč

akcenovinka

Řada Jika GENERIC představuje ucelený soubor doplňkových koupelnových výrobků, které jsou designově i stylově zcela univerzální, a snadno tedy zapadnou do téměř jakéhokoliv interiéru. Jedná se o svělé služebníky rozšiřující funkční potenciál moderní koupelny.

Objem: 192 ml

Výška: 18 cm

Materiál: chrom

Designové série koupelnových doplňků Jika představují vítanou a svým způsobem unikátní možnost, jak k obrazu svému dotvořit ucelené sanitární a nábytkové koupelnové koncepty, které značku Jika proslavily. Záleží zcela na Vaší fantazii a vkusu, po které z kompletních doplňkových řad sáhnete. Vždy se přitom můžete u těchto produktů spolehnout nejen na promyšlený design, který snese i nejnáročněší srovnání, ale také na prvotřídní jakost, kterou dokládá dechberoucí 10letá obchodní záruka na bezvadný povrch výrobku.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H3833D20042001

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.