České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Ravak Sprchový set

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 498,- Kč

374,- Kč

akcenovinka

Kvalitní sprchová sada Ravak 901.00 za velmi rozumnou cenu. Za pozornost stojí zejména ruční sprcha, vybavená revoluční funkcí EasyClean, která zásadně usnadňuje čištění drobných trysek - jemným dotykem ruky lze vznikající vodní kámen z povrchu trysek setřít a výrobek je opět jako nový.

Sprchový set zahrnuje:

  • sprchovou hadici (1500 mm)
  • malý držák
  • ruční sprcha s funkcí Rain

Značkové výrobky RAVAK jsou velmi populární - na stejnojmenného zeleného firemního maskota Žabáka si vzpomene téměř každý. V nabídkovém portfoliu největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě - tradiční české společnosti Ravak - nacházíme širokou paletu kvalitních sprchových koutů, vanových a sprchových zástěn, sprchových vaniček a akrylátových van, včetně hydromasážních. Kvalita výrobků, moderní výrobní technologie i nadčasovost designu všech produktů odrážejí současný rozmach oboru sanitární techniky. Přesvědčení o tom, že technická dokonalost je samozřejmostí, avšak teprve prvotřídní design otvírá nové dimenze užitné hodnoty výrobků, se stalo východiskem pro úzkou spolupráci firmy Ravak s návrhářským studiem DESIGN A STORZ, která vnesla cenné zkušenosti z oblasti automobilového designu do oboru sanitární techniky. Vysokou kvalitu všech výrobků Ravak garantuje mimo jiné certifikát ISO 9001:2000. Ravak v podání Českých van - pro Vaši koupelnu jen to nejlepší!

výrobce

Ravak

kód výrobku

X07P005

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.