České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine EKOSET Umyvadlová skříňka s umyvadlem

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Šířka umyvadla: 56 cm

sleva
14 %

původně 2 190,- Kč

1 890,- Kč

akcenovinka

Prostě paráda! Keramické umyvadlo a jemu skvěle padnoucí umyvadlová skříňka (bílá) s dvojkřídlými dvířky, to vše za cenu, za kterou jinde nepořídíte ani vodovodní baterii? Je to tak! Koupelnová sada Aqualine EKOSET se může pochlubit tak atraktivní cenou, až oči přecházejí. Neváhejte...

Pod názvem EKOSET zdomácněla cenově extrémně přívětivá řada koupelnového nábytku značky Aqualine, které je z hlediska dostupnosti opravdu velmi nesnadné konkurovat. Dvířka a korpusy nábytku Aqualine EKOSET jsou zhotoveny z laminovaných desek (bílá, vodě odolná PVC fólie), které decentně doplňují obloukové pochromované úchytky pro snadnou manipulaci s pantovými dvířky. Jednoduchost, účelnost, snadná sestavitelnost - tak se na Českých koupelnách představuje nábytková linie EKOSET.

Rozměr skříňky: 53,5 x 80 x 35,5 cm

Barva: dveře - bílá lesklá PVC fólie, korpus - bílé lamino

Rozměr umyvadla: 56 x 49 cm

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

57057

horizontální hloubka

35.5 cm

výška

80 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.