České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

SA-line CONTOUR Pisoár 55

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 1 990,- Kč

1 592,- Kč

akcenovinka

Rovných 55 centimetrů vysoký urinál z oblíbené série sanitární keramiky SA-line CONTOUR neudělá ostudu v žádném komerčním provozu, ani komplexně pojaté koupelně či WC. Jedná se o pisoár se zadním napouštěním a zadním vyvedením odpadu, tedy mimořádně elegantní model, navíc za velmi příznivou cenu.

Sanitární keramika SA-line CONTOUR prezentuje zajímavý soubor keramických zařizovacích předmětů, které poskytují hodně za velmi slušnou cenu. Designový návrh jednotlivých zařizovacích kusů nezapře originalitu a svěžest, se kterou se designéři svého úkolu zhostili. Křivky korpusů jsou oblé; navozují dojem měkkosti a nadýchanosti - přitom však nelze říct, že by se za každou cenu držely už tolikrát použité klasiky. Je vidět, že i ve 21. století se lze na design sanitární keramiky podívat novýma a neunavenýma očima.

Komerční distribuční koncept SA-line zahrnuje širokou nabídku koupelnového vybavení - především v kategoriích vodovodních baterií, sprchového programu, koupelnových doplňků, zrcadel, galerek, drobného koupelnového nábytku, drátěného programu a dalších od různých výrobců. Produkty konceptu SA-line jsou k dispozici nejen jako solitéry, ale především v designově zajímavých, vzhledově jednotných sériích. Nabízí se tak možnosti stylového řešení koupelen a sanitárních prostor a jejich vybavení drobnými zařizovacími předměty a doplňky v jednotném nebo vzhledově příbuzném hávu.

výrobce

SA-line

kód výrobku

71129394

odpad

vodorovný

přívod vody

podmítkový - ze stěny

horizontální hloubka

34 cm

šířka

36 cm

výška

55 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.