České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra LUCIE Umyvadlová skříňka

Zvolená varianta:

sleva
40 %

původně 7 290,- Kč

4 374,- Kč

akcenovinka

Umyvadlová skříňka ze svěží série koupelnové nábytku Erra LUCIE je určená pro kombinaci s mramoritovým umyvadlem GRETA. V rámci svého objemného korpusu, vybaveného celovýsuvnou zásuvkou, nabízí skříňka dostatečný úložný prostor.

Koupelnový nábytek Erra LUCIE září stejně jako jeho název (z latinského lux, tedy světlo) - ať už ve standardní bílé, nebo v některé barvě ze škály RAL, např. originální oranžové. Svým pojetím se jednotlivé výrobky série LUCIE skvěle hodí k hranatým umyvadlům a sanitární keramice moderního stylu. Ruka moderně smýšlejícího návrháře je ostatně na návrhu jednotlivých prvků této svěží řady v nabídce Českých koupelen dobře patrná. Samozřejmostí je dokonalé řemeslné zpracování, včetně systému automatického zpomalovaného dovírání zásuvek a dvířek. Nábytková kolekce je tu pro koupelny nejen odvážných zákazníků.

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

58600

horizontální hloubka

44.5 cm

šířka

59.5 cm

výška

40 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.