České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Polysan TOSCA Sprchová vanička

!Zboží má 6 variant

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

Konstrukce: nožky

sleva
20 %

původně 4 590,- Kč

3 672,- Kč

akcenovinka

Kvalitní sprchová vanička Polysan TOSCA přináší do Vaší koupelny vše, co od sprchové vaničky čekáte - kvalitní materiál a vysokou úroveň zpracování, působivý design, široké spektrum velikostí, a tím pádem i prostorovou univerzalitu, dostatek místa pro pohodlné sprchování... Do elegantního kruhového prolisu vylisovaného v korpusu této čtvercové vaničky se budete s radostí vracet.

TOSCA se řadí do třídy nízkých vaniček - znamená to, že její korpus snadno nainstalujete téměř v rovině s podlahou, přičemž do úvahy připadají i další možnosti instalace, zejména osazení krycím panelem. Při hloubce pouhé 4 cm Vám vaničkový okraj při vstupu do sprchového koutu nemusí téměř vůbec překážet - při daném způsobu instalace se tak jedná v podstatě o bezbariérovou vaničku.

Akrylátové sprchové vaničky Polysan představují nejvyšší kvalitu v daném segmetu. Jsou vyráběny z litého akrylátu zpevněného sklolaminátem. Dno vaničky je vyztužené DTD deskou. Akrylát má velice hladký povrch s minimální možností uklouznutí, velmi dobře tlumí hluk dopadající vody a je stálobarevný. O robustní konstrukci vypovídá hmotnost vaniček (od 11 - 17 kg).

POLYSAN je český značkový výrobce sprchových vaniček i zástěn, dále koupacích i hydromasážních van, příslušenství a dalších sanitárních produktů. Základem firemní filosofie je vysoká úroveň kvality, provozní spolehlivosti a užitné hodnoty výrobků. Tradice od roku 1996, výrobní flexibilita a časté inovace produkce, společně s pravidelným uváděním novinek na přehlídkách a veletrzích řadí POLYSAN ke špičce tuzemských firem v oboru a ke stálicím na tomto trhu. Poskytovaná obchodní záruka na vaničky je 7 let od data prodeje.

výrobce

Polysan

kód výrobku

52111

tvar

čtverec

materiál

akrylát

konstrukce

samonosná-nožky

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

13 cm

sedací vanička

ne

hloubka

4 cm

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.