České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra RETRO Skříňka pod umyvadlo

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Provedení: buk

sleva
20 %

původně 12 990,- Kč

10 392,- Kč

akcenovinka

Ústřední prvek jedinečné starožitně laděné série koupelnvého nábytku Erra RETRO - stojací umyvadlová skříňka, určená ke kombinaci se špičkovým, podobně laděným umyvadlem značky Kerasan, nadchne téměř vším - konstrukcí z poctivého masivního dřeva, do posledního detailu propracovaným designem i velkou pevností a odolností.

Vydejte se s Českými koupelnami proti proudu času a v návratu k nadčasové nádheře zašlých epoch si vychutnejte starobylé kouzlo jedinečného designu, z něhož se těšili ti nejšťastnější za časů našich babiček. A dobře věděli proč - okázalá a ornamentálně propracovaná nádhera užitého designu si najde v době dnešní i těch, které ještě přijdou, vždy svoje zastánce a obdivovatele. Cítíte-li se být vyznavačem retrostylu i Vy, jistě najdete v sérii koupelnového nábytku Erra RETRO nemalé a dlouhotrvající zalíbení. Nábytek RETRO, to je totiž láska na celý život...

Nenechte se však zmást - pod dobovým starosvětským kabátem nábytkové řady Erra RETRO, odvolávajícím se na harmonická 30. léta 20. století, buší silné srdce těch nejvyspělejších současných technologií výroby - a z nich pramenících předností, zejména pak odolnosti a dlouhé životnosti. Vaše koupelna v dřevěném provedení se může obléknout buď do tmavšího bukového masivu, nebo naopak světlejšího smrku (samozřejmě taktéž masivního). V obou případech se jedná o skvělou volbu.

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

735140

horizontální hloubka

45 cm

šířka

80 cm

výška

60 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.