České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco ETERNO Sprchové dveře

!Zboží má 4 varianty

Zvolená varianta:

Šířka: 80 cm

Provedení skla: Brick

sleva
20 %

původně 7 190,- Kč

5 752,- Kč

akcenovinka

Fantastická koupě pro Vaši koupelnu - ať už se pivotové sprchové dveře Gelco ETERNO rozhodnete umístit do sprchového výklenku, nebo je použijete pro koutovou instalaci ve spojení s pevnou boční stěnou (tu v naší nabídce naleznete rovněž), nebudet rozhodně litovat. Dveře ETERNO jsou dodávány ve dvou typizovaných šířkách, v designovém provedení skla Brick a Strip.

Rámové sprchové kouty a dveře Gelco ETERNO lze velmi snadno označit za ekonomickou řadu bez funkčních kompromisů. Jedná se o jedinečné splynutí nízké pořizovací ceny s velmi vysokou kvalitou a zvládnutým řemeslným zpracováním. Elegantní bílé lakování profilů i madel vyvolává příjemný pocit čistoty a svěžesti. Výběrem dezénové úpravy výplně Brick získáte poloprůhledné provedení zástěny, které oproti variantě Strip pomůže více opticky zaplnit interiér Vaší koupelny.

Shrnutí hlavních předností sprchových dveří Gelco ETERNO:

  • hliníkové profily v bílé barvě, sladěné s bílým provedením madla, bílými kryty šroubů i ostatních součástí
  • bezrámové křídlo dveří na dvou spolehlivých čepech
  • stranově univerzální instalace
  • kvalitní bezpečnostní sklo o síle 6 mm
  • výška 190 cm

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

GE7680

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

pivotový - excentrický

pevné segmenty

0

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

rám - bílý

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

matné/zneprůhledňující

tloušťka výplně

6 mm

vodoodpudivá úprava

ne

délka

0 cm

šířka

80 cm (78.5 – 82.5 cm)

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

190 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.