České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Gelco DRAGON Sprchové dveře

!Zboží má 8 variant

Zvolená varianta:

Šířka: 120 cm

Stranová varianta: univerzální

Provedení skla: čiré

sleva
20 %

původně 15 190,- Kč

12 152,- Kč

akcenovinka

Špičkové sprchové dveře Gelco DRAGON s originálním posuvným systémem zavěšení Vás nadchnou v podstatě vším. Dlouhá léta jsme byli zvyklí vídat posuvné sprchové dveře výhradně v rámovém provedení, které esteticky za bezrámovým řešením přece jen zaostává. Nyní nám dvojsegmentové dveře DRAGON nabízejí to nejlepší z obou světů - praktičnost a prostorovou úspornost posuvného systému otvírání, stejně jako exkluzivní vyznění až šperkovitou eleganci bezrámové konstrukce. Masivní provedení ložisek a vodících dílů navíc zaručuje pevnost a plynulý chod celého mechanismu.

Inovativní konstrukce, strhující design - sprchové dveře a kouty Gelco DRAGON vtrhnou do Vaší koupelny jako skutečný drak a uhranou Vás nadčasovým sepětím designu, prvotřídní řemeslné kvality a odolnosti.

Shrnutí hlavních předností konceptu Gelco DRAGON:

  • stranová univerzálnost
  • masivní ložisková kola, zajišťující společně se spodním vodícím dílem komfortní a plynulý chod
  • kvalitní prahová lišta a magnetické těsnění, zabraňující roztřiku vody
  • masivní segmenty ušlechtilého bezpečnostního skla o síle 8 mm
  • povrchová úprava skla Coated Glass, předcházející usazování vodního kamene
  • výška 200 cm
  • dlouhodobě bezchybný chod
  • snadná bezbariérová instalace

Společnost Gelco je dynamická česká výrobní firma, která se od svého vzniku v roce 2006 rychle vypracovala na oborového lídra v oblasti produktů z litého mramoru (mramoritu), přírodního kamene a skleněných sprchových koutů a dveří. Progresivní technologie sanitárních produktů z litého mramoru se postupně více a více prosazuje vedle tradičních akrylátových výrobků a pro své technické přednosti, brilantní vzhled, dlouhodobou životnost a provozní spolehlivost se stává běžnou normou nejen u sprchových vaniček, ale i u umyvadel, van, koupelnových desek, pultů či oddělovacích stěn. Výrobky Gelco v sobě spojují kvalitu provedení a použitých bezpečných a ekologicky nezávadných materiálů s atraktivním designem a přiměřenou cenou. Další nezanedbatelnou výhodou je rychlá dostupnost všech položek z nabídky Gelco. Pokud hodláte svou koupelnu vybavit kvaltními tuzemskými zařizovacími předměty, určitě doporučujeme uvažovat i o produktech této výrobní značky.

výrobce

Gelco

kód výrobku

GD4612

půdorysný tvar

sprchové dveře

stranová varianta

univerzální

systém otvírání

posuvný

pevné segmenty

1

pohyblivé segmenty

1

konstrukce

bezrámová

materiál výplní

bezpečnostní sklo

provedení výplně

čiré

tloušťka výplně

8 mm

vodoodpudivá úprava

ano

délka

0 cm

šířka

120 cm (112 – 121 cm)

poloměr zakřivení R

0 mm

šířka vstupu

48 cm

výška

200 cm

komplet s vaničkou

ne

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.