České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Jika GOLEM ANTIVANDAL Odsávací pisoár

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 12 451,- Kč

9 338,- Kč

akcenovinka

Automatizovaný urinál s netradičním názvem Jika GOLEM ANTIVANDAL naznačuje, že se jedná o svébytný a dokonale promyšlený výrobek, který refinovanou keramickou "kapotáží" kryje všechny klíčové elementy před zvědavými zraky případných nenechavců. Kromě estetické funkce plní tedy tato přednost u pisoáru GOLEM ANTIVANDAL i funkci bezpečnostní. Splachovací automatika s radarovým čidlem reprezentuje technologický pokrok té nejvyšší třídy. Nbeojte se spolehnout na kvalitu...

Špičkové keramické pisoáry Jika definují v podstatě průmyslový standard tohoto typu výrobků a zároveň jakýsi etalon kvality, kterému se ostatní výrobci snaží přiblížit. I proto po něm s oblibou sahají i majitelé těch nejluxusnějších komerčních provozů. Však také jen málokterý z pánů se dosud někde nesetkal s pisoáry značky Jika, typickými vysokou jakostí použité sanitární keramiky, odolností, promyšleným a elegantním designem a stoprocentní fukčností při snadném udržování hygieny. Rozhodně však naplatí, že by použití těchto pisoárů bylo omezeno pouze na veřejnou sféru a pohostinství. Čím dál větší množství zákazníků oceňuje jejich přednosti i v rámci běžných koupelen a toalet.

Tradice a kvalita se u výrobce JIKA setkávají s nejmodernějšími světovými trendy v oboru koupelnového vybavení. Síla značky a desítky let zkušeností se promítají i do nejnepatrnějších detailů všech produktů. Do výrobního sortimentu JIKA patří koncepty kompletních značkových koupelen v jednotných designových setech – sanitární keramika, koupelnový nábytek, vany, sprchové vaničky, sprchové kouty, vanové zástěny, směšovací baterie a koupelnové doplňky. Jednotlivé produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů, pomocí nejmodernějších technologií, šetrných k životnímu prostředí. Působivý design, vysoká kvalita výrobků doložená mezinárodním certifikátem systému řízení jakosti ISO 9001, dokonalá funkčnost a komplexnost nabídky ve všech cenových kategoriích, to jsou hlavní marketingové trumfy značky JIKA. Společnosti JIKA se v roce 1991 spojila s renomovanou švýcarskou firmou Keramik Holding LAUFEN. V roce 1999 byl koncern zahrnut do nadnárodní skupiny ROCA - největšího výrobce sanitární keramiky na světě. Od roku 2002 patří značka JIKA obchodní společnosti LAUFEN CZ.

výrobce

Jika

kód výrobku

H8430700004831

odpad

vodorovný

přívod vody

podmítkový - ze stěny

horizontální hloubka

34 cm

šířka

30.5 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.