České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Aqualine C Sprchová vanička čtvercová

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 80 x 80 cm

sleva
14 %

původně 2 090,- Kč

1 790,- Kč

akcenovinka

Standardní čtvercový půdorys a rozměry vaničky Aqualine C kontrastují s nádherně rozvlněnou vnitřní linií a stejně designově pojatou protiskluzovou úpravou. S touto sprchovou vaničkou se můžete ve Vaší koupelně skutečně nechat unášet na vlnách pohody a radosti. Vybírat lze mezi 80 a 90 cm verzí.

Sprchové vaničky Aqualine patří k cenově nejvýhodnějším výrobkům tohoto typu na českém trhu. Jsou obzvláště vhodné pro zákazníky, které hledají pro svoji koupelnu nepřekombinované, ale stoprocentně funkční řešení za minimální pořizovací náklady. Jejich velkou předností je snadná kombinovatelnost s rozšířenými zástěnami Aqualine.

AQUALINE je český distribuční koncept zařizovacích sanitárních předmětů, koupelnového vybavení a doplňků pro levné koupelny. Produkty sdružené pod touto komerční linií se vyznačují příznivým poměrem cena/kvalita/užitná hodnota a velmi dobrou dostupností. Ambicí linie AQUALINE rozhodně není konkurovat značkovým výrobcům, ale nabídnout cenově přijatelnou alternativu pro uživatele, kteří si drahé koupelnové vybavení buď nemohou dovolit nebo se z různých důvodů nepotřebují obklopit výhradně značkovými produkty.

výrobce

Aqualine

kód výrobku

C82

tvar

čtverec

materiál

ABS/akrylát

konstrukce

samonosná-rám

protiskluzová úprava

Antislip

délka

80 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

15 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

60 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.