České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Erra BEATA Umyvadlová skříňka

!Zboží má 2 varianty

Zvolená varianta:

Šířka: 47 cm

sleva
40 %

původně 8 057,- Kč

4 834,- Kč

akcenovinka

Krásná umyvadlová skříňka ze série Erra BEATA těží nejen s působivého designu, založeného na barevném kontrastu bílá-wenge, kterým je nábytek BEATA vyhlášen, ale také z dokonalé souhry s hranatými nábytkovými umyvadly SEKURA - výsledkem je kubisticky laděný celek, který nabízí to nejlepší v oblasti osobní hygieny i řešení úložného prostoru. Ze široké nabídky rozměrů této dvouzásuvkové závěsné skříňky si jistě vybere každý...

Koupelnový nábytek Erra BEATA je určený pro toho, kdo se nebojí prosadit v koupelně svoji individualitu a osobitý styl. Atraktivní spojení tmavých wenge korpusů, světlých dvířek a moderně řešených kovových madel dává veškerému nábytku ze série BEATA ten správný šmrnc, který se jen tak neokouká. Design jednotlivých výrobků se snadno spájí s kubistickými umyvadly SEKURA a moderními, hranu vyzdvihujícími bateriemi. Už dávno odzvonilo dobám, kdy si cestu do koupelny našla při nejlepším nevzhledná galerka - dnes můžete vybírat z velmi bohaté nabídky - proč při tom nesáhnout třeba po nábytku Erra BEATA...

Série koupelnového nábytku Erra jsou trefou do černého téměř pro každého zákazníka - z kvalitního zázemí tradičního a silného českého výrobce vycházejí špičkové produkty, které zaujmou jak vynikající kvalitou zpracování, tak u nábytku pochopitelně tím nejdůležitějším - designem a působivým estetickým účinkem. Díky širokému spektru designových pojetí není problém zvolit si přesně ten interiérový koncept, který ideálně odpovídá ladění a prostorovým dispozicím Vaší koupelny. Stylová sladěnost jednotlivých nábytkových prvků je v tomto případě samozřejmostí. Doplnit takto koncipované řady koupelnové nábytku o další zařizovací předměty, zejména sanitární keramiku, baterie či koupelnové doplňky, je hračka.

Český značkový výrobce ERRA již více než deset let produkuje pro tuzemsko i zahraniční trhy kvalitní koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení. V nabídkovém portfoliu společnosti, které se vyznačuje velkou produktovou pestrostí, nalezneme desítky vlastních designových sérií koupelnového nábytku, sledujících jak módní minimalistické tendence současných koupelnových interiérů, tak i retro styl nebo takzvanou koupelnovou klasiku. Veškerý nábytek je vyroben v České republice a dodává se ve složeném stavu. Vysokou životnost a užitnou hodnotu nábytku ERRA zaručují používané kvalitní materiály s širokou škálou barevných provedení v umělé dýze nebo lakovaném MDF. Pracovní mycí a odkládací desky jsou z umělého kamene Rockstone. Mezi detaily, které zpříjemňují každodenní užívání, patří i tiché a bezpečné zavírání dvířek, automatické dovírání zásuvek nebo osvětlení zásuvek LED-diodami. Produkci ERRA doplňují nástěnná, nábytková i toaletní zrcadla, nábytkové galerky do koupelen a designová elektrická svítidla pro osvětlení zrcadel a galerek. České koupelny doporučují výrobky ERRA Vaší pozornosti.

výrobce

Erra

kód výrobku

52000

horizontální hloubka

41 cm

šířka

47 cm

výška

50 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.