České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI LOSANGA MODO BASIC Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
20 %

původně 5 790,- Kč

4 632,- Kč

akcenovinka

Závěsný klozet typové řady MODO BASIC z designové série GSI LOSANGA, přinášející do Vaší koupelny a dalších interiérů to nejlepší z italského návrhářství, zaujme kompaktními rozměry a zajímavým kuželovým korpusem, který místnost vkusně povznese.

Hmotnost: 18,5 kg

Nové a jedinečné tvary - exkluzivní keramická řada GSI LOSANGA na první pohled zaujme designovou koncepcí, která do hry zapojuje nevšední kosočtvercové linie, vnášející do interiéru zároveň svěžest moderny i punc luxusu. Vynalézavý přístup ke konstrukci zachovává téměř u všech výrobků značnou instalační variabilitu. V rámci série LOSANGA Vám České koupelny předkládají komplexní nabídku špičkových keramických výrobků, které prezentují ideální spojení kvality a technologie.

Všechny keramické koncepty přední italské značky GSI se vyznačují dvěma zásadními přednostmi, řadícími je na špičku pomyslného pelotonu v oblasti sanitární keramiky - propracovaným designem a vysokou jakostí progresivní glazury EuroWhite, která vyniká vedle zářivě bílé barvy především značnou stálobarevností, jdoucí ruku v ruce s vysokou chemickou i mechanickou odolností.

Italská společnost GSI ceramica je značkovým výrobcem a významným exportérem exkluzívní sanitární keramiky pro vybavení koupelen a sanitárních prostor. Propracovaný design všech nabízených produktových sérií, standardně obsahujících bohatou nabídku umyvadel, klozetů, bidetů, sprchových vaniček, zrcadel, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků,  je originálně italský v tom nejlepším slova smyslu. Ve spojení s dvacetiletou výrobní tradicí, důrazem na kvalitu, dokonalým zpracováním a v případě keramických výrobků i s jedinečnou technologií glazování povrchů Europe Glaze, je produkce GSI nepřehlédnutelná v kontextu konkurenční nabídky evropských výrobců na trhu. Dopřejte si značkové koupelnové vybavení GSI - Made in Italy.

výrobce

GSI

kód výrobku

771011

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

51 cm

výška

42 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.