České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

GSI LOSANGA MODO BIG Závěsný klozet

Zvolená varianta:

sleva
25 %

původně 6 990,- Kč

5 242,- Kč

akcenovinka

Rozměry robustnější, a tudíž mimořádně komfortní klozet MODO BIG, spadající do designové série sanitární keramiky GSI LOSANGA. Vedle moderního italského designu shrnují klíčové atributy tohoto závěsného klozetu horizontální hloubka rovných 55 cm, standardní hluboké splachování a vodorovné vyvedení odpadu.

Hmotnost: 19,5 kg

Nové a jedinečné tvary - exkluzivní keramická řada GSI LOSANGA na první pohled zaujme designovou koncepcí, která do hry zapojuje nevšední kosočtvercové linie, vnášející do interiéru zároveň svěžest moderny i punc luxusu. Vynalézavý přístup ke konstrukci zachovává téměř u všech výrobků značnou instalační variabilitu. V rámci série LOSANGA Vám České koupelny předkládají komplexní nabídku špičkových keramických výrobků, které prezentují ideální spojení kvality a technologie.

Všechny keramické koncepty přední italské značky GSI se vyznačují dvěma zásadními přednostmi, řadícími je na špičku pomyslného pelotonu v oblasti sanitární keramiky - propracovaným designem a vysokou jakostí progresivní glazury EuroWhite, která vyniká vedle zářivě bílé barvy především značnou stálobarevností, jdoucí ruku v ruce s vysokou chemickou i mechanickou odolností.

Italská společnost GSI ceramica je značkovým výrobcem a významným exportérem exkluzívní sanitární keramiky pro vybavení koupelen a sanitárních prostor. Propracovaný design všech nabízených produktových sérií, standardně obsahujících bohatou nabídku umyvadel, klozetů, bidetů, sprchových vaniček, zrcadel, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků,  je originálně italský v tom nejlepším slova smyslu. Ve spojení s dvacetiletou výrobní tradicí, důrazem na kvalitu, dokonalým zpracováním a v případě keramických výrobků i s jedinečnou technologií glazování povrchů Europe Glaze, je produkce GSI nepřehlédnutelná v kontextu konkurenční nabídky evropských výrobců na trhu. Dopřejte si značkové koupelnové vybavení GSI - Made in Italy.

výrobce

GSI

kód výrobku

771211

odpad

vodorovný

splachování

hluboké

oplach

standard

horizontální hloubka

55 cm

šířka

38.5 cm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.