České koupelny

Důležité upozornění: Z technických důvodů náš e-shop až do odvolání přerušuje komerční provoz. Nové objednávky tak nelze realizovat ani přijímat. Děkujeme za pochopení.

Roltechnik RECTAN-M Sprchová vanička

!Zboží má 3 varianty

Zvolená varianta:

Rozměry: 100 x 80 cm

sleva
10 %

původně 6 930,- Kč

6 237,- Kč

akcenovinka

V nabídce Českých koupelen Vám v rámci vaničkového portfolia značky Roltechnik nabízíme i špičkové mramoritové modely RECTAN-M, tedy nízké obdélníkové vaničky z mimořádně kvalitního litého mramoru, které se vyznačují nejen velkou pevností a odolností, ale také propracovaným designem. Díky štědře a komfortně dimenzovanému korpusu o výšce pouhé 3 cm jsou modely RECTAN-M ve všech třech nabízených rozměrech vhodné také do nízkobariérových koupelnových řešení.

Ve výrobkovém porfoliu české společnosti Roltechnik lze najít řešení pro každou koupelnu - v nabídce je na výběr z mnoha výrobkových sérií sprchových a vanových zástěn, akrylátových i litých sprchových vaniček, akrylátových van, wellness vybavení (hydromasážní vany, hydromasážní a parní boxy, masážní panely), saun a dalšího sanitárního vybavení v příznivých cenových relacích. Kvalitou a užitnou hodnotou se produkty značky Roltechnik řadí k tuzemské špičce. Zásadními příčinami úspěchu společnosti Roltechnik na českém trhu, ale i ve více než 20 dalších zemích, jsou kvalitní zpracování prvotřídních materiálů, vysoké tempo inovací a individuální přístup k zákazníkům. Při vývoji, výrobě i distribuci je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Roltechnik je držitelem certifikátů kvality a enviromentálního managementu podle mezinárodních norem. To vše vytváří základ strategie, díky níž se brand ROLTECHNIK stává jednou z nejdynamičtěji rostoucích značek sanitárních výrobků v regionu Střední a Východní Evropy.

výrobce

Roltechnik

kód výrobku

8000166

tvar

obdélník

materiál

litý mramor

konstrukce

k podezdění/zapuštění

délka

100 cm

šířka

80 cm

poloměr zakřivení R

0 mm

výška

3 cm

sedací vanička

ne

Ø odpadního otvoru

90 mm

Copyright © 2007-2015 B.A.R. Praha, s.r.o.